we do

ייעוץ וליווי מיזמים טכנולוגיים שירותי עיצוב מתקדמים אפיון אתרים ואפליקציות פיתוח אפליקציות, תוכנות, אתרים ומערכות מסחר תחזוקת אתרים קיימים ואפליקציות שירותי אחסון

עולם הדיגיטל הולך ומתפתח בקצב מסחרר, מה שמאפשר ליזמים רבים ליהנות מכל השפע הרב שעולם זה מציע. כיום, כ- 2.4 מיליארד איש משתמשים ברשת האינטרנט, שזהו נתון מרשים, וכ- 70% מהם משתמשים בו מידי יום. לפחות כמחצית מאנשים אלה, מבצעים זאת דרך מכשירי המובייל. אם כך, האופציות של היזמים הן רבות והמרחב הדיגיטלי עומד לרשותם.

צוות חברת – BSX מציע עבור יזמים צעירים בתחילת דרכם, מכלול של שירותים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אנו מאמינים כי ליווי מקצועי של המיזם יכול לעשות את ההבדל בין מיזם מנצח לבין מיזם טוב שלא יצליח במבחן התוצאה, כך שאנו כאן כדי לספק לכם ליווי אישי ומכלול שירותים תחת קורת גג אחת.

מבין שירותי החברה תוכלו ליהנות מהשירותים הבאים:
· ליווי אישי וצמוד בכל הקשור למיזם - יד ביד לאורך כל התהליך.
· שותף טכנולוגי צמוד עם ניסיון רב בפרויקטים.
· עבודה מול ספקים מקצועיים בארץ ובעולם.
· הופעה של המיזם בצורה מנצחת בכל אפיקי המדיה.
· קידום המיזם בכל הערוצים הקיימים.
· יחס אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

המומחיות, המקצועיות, היחס האישי והחיסכון בעלויות - הם אלה שגורמים ללקוחותינו לבחור בנו שוב ושוב. אם גם אתם בשלבי פיתוח מיזם – אנו כאן כדי להפוך לכם אותו לתוצר מושלם!

עיצוב אתרים ואפליקציות הוא תהליך בעל מורכבויות רבות הדורשות הבנה עמוקה ומקצועית. עיצוב האתר, לא בכדי נמצא בראש מעיינינו בעת תכנון וביצוע פרויקטים, אלא בשל היות העיצוב בעל השפעה רבה על הגולש. ההשפעה היא מבחינת אופן השימוש באתר או באפליקציה ככלי שיווקי לכל דבר ובעל השפעה רבה על החלטות של הגולש לביצוע פעולות.

אנו ב – BSX מאמינים כי שימוש נכון בעיצוב מקורי ומותאם בקפידה לאופי פעילות החברה, ייתן ערך מוסף למוצר או לשירות שלכם ובכך יהפוך את האתר לכלי שיווק אטרקטיבי ביותר לגולש! הרי עיצוב המדבר אל קהל היעד באופן מדויק ישפיע במישרין על אופן קבלת ההחלטות שלו, חלקן רציונאליות וחלקן רגשיות. עיצוב נכון יגביר את חווית המשתמש!

צוות המומחים של חברתנו ילווה אתכם לאורך כל הפרויקט. אנו נלמד אודות השירות או המוצר שברשותכם ורק לאחר תכנון ומחקר מעמיק נגיע לתובנות שיגרמו לנו לבחור בעיצוב עדכני. העיצובים אותם אנו מציעים ללקוחותינו הם על פי מיטב הטרנדים המובילים בשוק וכמובן מותאמים למובייל ולכל פלטפורמה קיימת. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון עיצובים מרשימים שביצענו עבור לקוחותינו

הדרך בפיתוח אתר טכנולוגי או אפליקציה היא מאתגרת ביותר וטומנת בחובה שימת לב לכל פרט ופרט. למעשה, מרגע שיחת הטלפון עם לקוח ועד שהפלטפורמה עולה לאוויר, ישנו תהליך מורכב שנקרא - אפיון. אפיון הינו תהליך שנכנס עמוק לכל נושא האסטרטגיה של המוצר או השירות, בצורה רחבה וארוכת הטווח של הארגון, הוא נכנס למטרות הפלטפורמה, לסוג המוצר בו הוא מתעסק וכיצד נראה השוק בו השירות או המוצר פועלים.

צוות – BSX כאן כדי לעבור איתכם יחד את תהליך האפיון ברמה המקצועית הגבוהה ביותר! שהרי פלטפורמה הבנויה היטב מצביעה על אפיון נכון. בתהליך אנו מאפיינים את האלמנטים הדרושים, את העמודים הנדרשים, את עיצוב הפלטפורמה בצורה שתשרת את הצרכים הגדולים יותר של הארגון, את צרכי הלקוח, המטרות ועוד.

תהליך האפיון מתבצע על ידי השלבים הבאים:
· בחינת עולם התוכן של המותג מבחינת המוצרים, שירותים וקהל היעד.
· גיבוש אסטרטגיה דיגיטלית כוללת נוכחות ברשת וברשתות חברתיות.
· סקירת מתחרים בשוק המקומי או הבינלאומי.
· בניית עץ התכנים – היררכיית התוכן ועמודי הפלטפורמה.
· תכנון עיצוב וחווית המשתמש.
אתם מוזמנים להתרשם מהעבודות המרשימות שלנו, אך דעו כי מאחורי כל עבודה מוצלחת - עומד אפיון מנצח!

בעולם בו תחום הדיגיטל הולך ומתקדם בקצב מסחרר, אנו גאים להציג עבורכם מגוון פיתוחים אשר יובילו אתכם לקדמת הבמה. צוות עובדי החברה מביא איתו ניסיון עשיר באפיון ופיתוח אפליקציות, תוכנות לעסקים, אתרים מיוחדים ומערכות מסחר. כלל השירותים ניתנים בליווי אישי יד ביד לאורך כל הדרך, בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל ארגון!

בין יתר שירותי החברה תוכלו למצוא את הבאים:

פיתוח אפליקציות
על ידי פיתוח אפליקציות תוכלו להיחשף לקהל גדול ולמיליוני גולשים בארץ ובעולם. אנו עומדים לרשותכם בכל התהליך, החל מפיתוח הרעיון ועד לשיווק האפליקציה על ידי מיטב אנשי המקצוע. בקטגוריה זאת אנו מציעים: אפיון מלא, בניית מודל עסקי, בניית תכנית עבודה, עיצוב אישי וחווית משתמש, ותמיכה מלאה גם לאחר סיום העבודה.

פיתוח תוכנות ואתרים
השירות כולל אפיון ופיתוח תוכנות ואתרים מורכבים כולל מערכת ניהול ידע, מאגרי מידע, מערכות המיועדות לשירות עצמי, תוכנות ענן ועוד. אנו מבצעים התאמה מלאה של המערכות והאתרים על פי דרישות הלקוח ותהליכי הארגון, עיצוב אישי המותאם לאופי המוצר או השירות ועוד.

פיתוח מערכות מסחר
אתרי מסחר חייבים לספק לגולש תחושת ביטחון גבוהה. אתר מוצלח נמדד על פי אמינות הפרטים והאינפורמציה המופיעים בו, אשר אמורים להתעדכן מדי כמה שניות ממקורות מבוססים. גולשים המבצעים מסחר דרך האינטרנט אינם עושים זאת בכל אתר, אלא בוחרים את הפלטפורמה שלהם בצורה מדויקת. בדיוק בשל סיבות אלו, אנו כאן כדי לפתח עבורכם מערכות מסחר איכותיות ביותר!

צוות -BSX מאמין כי ניתוח מעמיק לצד אפיון ומקצועיות בלתי מתפשרת – הם הבסיס הטוב ביותר למציאת פתרונות מתקדמים. אנו עושים שימוש בתשתיות חכמות ובמיטב אנשי המקצוע בתחום, על מנת לעמוד בלוח זמנים קצר ולהעניק לכם מקצועיות בלתי מתפשרת!

אנו רגילים לראות אפליקציות ואתרי אינטרנט נוצצים ויפים, אך מאחורי כל אלה, יש מי שצריך לתחזק אותם בצורה מקצועית. על מנת לרתום את העגלה ולדהור קדימה לעבר עולם הדיגיטל המתקדם, אנו מציעים עבורכם שירות תחזוקת האתר בצורה שוטפת, כך תוכלו לפתור תקלות שונות, למנוע תקלות באפליקציה, באתר ובכלל.

מעבר לכל אלה, אנו מציעים תחזוקה שוטפת הכוללת את השירותים הבאים: הוספת תכני מדיה ומודולים חדשים, התאמת האתר למגמות האינטרנטיות החדשות ביותר, התאמה לצרכי הלקוח והחברה, עדכונים שוטפים והתאמה לגרסאות חדשות ועוד. תחזוק האפליקציות והאתרים בחברתנו מתבצע ישירות דרך מערכת הניהול של הפלטפורמה בצורה מדויקת ומתאימה לאופי החברה, על פי העיצוב הקיים ובהתאם למטרות הקידום ולאסטרטגיה השיווקית הכוללת של כל חברה.

למה דווקא אצלנו? המקצועיות, האמינות והיחס האישי, הם אלה שגורמים ללקוחותינו לבחור בנו שוב ושוב! תחזוקת אתרים ואפליקציות בחברתנו זוכים ליחס אישי מוקפד הכולל – עדכוני תוכן, הוספת קטגוריות ושדרוגים שונים, וזאת- על בסיס קבוע. למעשה, האתר יישאר כמו שהוא והשינויים שהם יעברו יהיו בהתאם להנחיותיכם מבלי לפגוע ברוח המותג.

בחירת אחסון לאתר אינטרנט או לאפליקציה היא תהליך חשוב, הרי אחסון משפיע רבות על הקידום בגוגל ועל מהירות הגלישה, על התפעול ועוד. בחירת אחסון לאתר תלויה במספר גורמים חשובים: תקציב, סוג הפלטפורמה שתרצו לאחסן, קהל היעד – אם הוא ישראלי או בינלאומי, תמיכה טכנית ושירות לקוחות של חברת האחסון ועוד.

תחום אחסון אתרים ואפליקציות הינו רווי והמחירים משתנים מחברה לחברה בהתאם לפרמטרים שונים. המחירים נעים בין דולרים בודדים לחודש ויכולים להגיע לאלפי דולרים בחודש. המחיר מתבסס על פי הפרמטרים הבאים: בנפח המוקצה לכם מטעם החברה, בסוג השרת שתרצו, במהירות הגלישה, רוחב הפס בשרת האחסון ועוד פרמטרים רבים.

צוות - BSX כאן כדי להציע לכם את האחסון הטוב ביותר לאתר או לאפליקציה שלכם, ואנו נותנים זאת כחלק משירות התמיכה והתחזוקה שלנו. אנו נבחן בקפידה את נתוני האתר או האפליקציה שלכם ונעניק לכם אחסון בצורה המותאמת עבורכם באופן אישי!

contact us

טלפון: 072-283-7900
משה לוי 16, ראשון לציון info@bsx.co.il
loading